Web & Fotografie

Webové stránky a fotografie pro Vás

Webstudio vzniklo v roce 2005 jako součást obchodní firmy Jiří Valíček - ARMS. Podnikám jako fyzická osoba podle živnostenského zákona. Výpis z Ústřední evidence podnikatelů >>

Tvorba internetových stránek, které se věnuji od roku 1999, a to především tvorba webů pro města a obce, je v současné době hlavním zaměřením firmy. Zkušenosti z oblasti webových stránek veřejné správy mi umožňují vytvářet prezentace v souladu s platnou i připravovanou legislativou, obsahující všechny informace podle zák. č.106/1999 Sb.,o volném přístupu k informacím a od r. 2006 i podle zákona 500/2004 - Správní řád (text zákona ke stažení ze stránek Sbírky zákonů ČR).   

Fotografie a grafika

Dlouholeté zkušenosti s fotografickou tvorbou mi umožňují zajistit i kvalitní fotodokumentaci, i jakékoli další fotografie pro váš web.

 Ukázky z fotografické tvorby jsou k dispozici na stránkách fotogalerií >>

Ukázky z grafické tvorby, zaměřené především na tvorbu pohlednic, pozvánek na nejrůznější akce apod. jsou k dispozici na stránce věnované grafice >>

Tisk pohlednic

V oblasti tisku pohlednic (ale i dalších tištěných materiálů pro které vytvářím grafické návrhy a tiskové podklady) spolupracuji s malou, ale velice kvalitní tiskárnou, zajišťující tisk ve vysoké kvalitě, za přijatelné ceny a především s velice krátkými dodacími lhůtami. 

Bližší informace zašlu na požádání.

 

Vstupem na tyto stránky souhlasíte s využíváním cookies,
sloužícím pro autentizaci uživatelů a pro statistiku návštěvnosti.