Web & Fotografie

Webové stránky a fotografie pro Vás

Neoddělitelnou součástí webové a grafické tvorby je fotografie, které se věnuji několik desítek let, během kterých jsem se se svými snímky zúčastnil několika fotografických výstav. Jsem členem Svazu českých fotografů a v současné době se věnuji téměř výhradně digitální fotografii, jak výtvarné, tak i dokumentární a publicistické. K nejvýznamnějším projektům fotografické tvorby posledních let patří obrazový kalendář k 80. výročí povýšení středočeských Peček na město, série fotografií pro pohlednice Peček, rodinný penzion v Nové Vsi I a Tvrz Dřevčice. 

 Fotografická tvorba není zaměřená jenom jako doplněk tvorby webových stránek. Její součástí je také pořizování reportážních a prezentačních fotografií z nejrůznějších akcí, a z nich vytvářených fotoalb na CD, a také tvorba pohlednic. Reprezentační pohlednice (ale i jiné tištěné prezentační materiály) zajišťuji komplexně, tzn. od pořízení fotografií, jejich úpravy a zpracování návrhu, po předtiskovou přípravu a předání podkladů tiskárně. 

V této oblasti spolupracuji s malou, ale spolehlivou a kvalitní tiskárnou, k jejímž přednostem patří především vysoká kvalita tisku, přijatelné ceny a krátké dodací lhůty. 

 

V oblasti fotografie se nevěnuji jen tvorbě fotografií pro webové stránky a prezentace, ale také vlastní fotografické tvorbě, především fotografii krajinářské, ale nejen to. Pro zájemce pořádám i fotografické kurzy a WorkShopy. 

 

Vstupem na tyto stránky souhlasíte s využíváním cookies,
sloužícím pro autentizaci uživatelů a pro statistiku návštěvnosti.